Postitusi: 25

Jõulud

Postitatud: 17-10-2019 01:22

Kuidas teil jõuludega?
Ise olen mehega paar aastat koos olnud ja tema ei kavatsegi minu perega aega jõulupäeval. Kuna tema ema on alati üksi ja siis vaja ikka tema juurde minna selleks üheks õhtuks istuma jne.

Aga ma ei ka ei kavatse iga aasta ainult tema emaga hakata jõule veetma, kuna ta muidu üksi.
Ema tal ei ole ka nõus minu perega olema, kuna siis vaja tagasi koju saada varakult ja mis muud veel.

Nt pakkusin et läheks jõuludeks üldse soojale maale, et siis ei ole vaja eraldi puhkust töölt võtta. Aga tema ikka oma emaga, et siis vaja tema ka kaasa võtta.
Kuidas teil asi käib?
Postitusi: 3136

Postitatud: 20-10-2019 19:40


Siin teemaautori teine teema:
https://buduaar.tv3.ee/Foorum/Forum/topic/376432&lk=0

Su ämm KLAMMERDUB oma poja külge. On väga hea märk, kui mees saab oma emaga hästi läbi ja hoiab teda, sest nii nagu mees suhtub emasse, suhtub ta ka oma naisesse. Aga kuskilt jookseb piir - selle sama emaga tuleb hoida tervislikku distantsi.

Mis puutub sellesse, kus ja kuidas jõule tähistada, soovitan sul seada iseennast esikohale ja teha täpselt seda, mida sa sisimas soovid. Inimesed kipuvad unustama, et nemad ja nendd paarilised ei ole kokku üks inimene, vaid kaks erinevat. See tähendab, et ei pea kõike koos tegema, igalpool koos käima, kõiki tähtpäevi koos pidama. Ole ise ka iseseisvam ja endast hoolivam natuke. Tema seab oma päritoluperekonda esikohale, miks siis sina ei sea? Minegi üksinda ja asi vask! Sinu kodu ja sinu pere ju ikkagi, miks mees peakski sinna üldse tulema ja miks sina pead tema pere juures olema? Ja selliseid otsuseid ei pea isegi tüliga vastu võtma.

Postitatud: 19-11-2019 19:51


Ikka ämma-äia juurde

http://kauneushoitolacare.ee
Postitusi: 8346

Postitatud: 26-12-2019 14:13


Meil on jõulud nii, et mina olen perega ja mees puhkab Taimaal..
Postitusi: 8327

Postitatud: 16-01-2020 11:25


Tsiteeritud:

Meil on jõulud nii, et mina olen perega ja mees puhkab Taimaal..


Palun võtke siit õppust ja ärge ahistage üksteist.
Kompromiss ei ole kunagi hea lahendus - sest siis ei saa kumbki seda mida ta tahab.
Sa ise oled sama põikpea kui su mees ju - mina ei taha, et tema emaga on! Aga tema tahab ju. See on ju üks õhtu - tervest pikast jõuluajast ja kui te sinu ema juures pikemalt nkn olete, las siis mees liitub järgmisel päeval teiega.
X