Postitusi: 3136

Näohooldus/kosmeetik vm

Postitatud: 21-10-2018 12:02

Rääkige oma kogemustest salongi näohooldusega. Mis põhjusel läksite, mida lasite teha, kas oli reaalselt silmaga märgatavat kasu ja kas protseduur parandas näonaha olukorda ka pikemaajaliselt või lihtsalt "täna on ilus, nädala pärast juba vana seis tagasi". Tahaks aru saada, palju sel pointi on ja millistel protseduuridel on seda rohkem, millistel vähem.
Postitusi: 179

Postitatud: 22-10-2018 22:59


Mul oli kindel kosmeetik, kelle juures käisin kunagi. 15 olin vist, kui esimest korda tema juures käisin, siis tegi ta veel Hjeronymuse hooldust. No see oli ikka mega, mis vahe peale hooldust oli - mu näonahk pole eluski olnud nii puhas ja särav, kui peale seda. Aga eks konks on nii selle, kui kõikide teiste hooldustes käimiste juures, et peab olema järjepidev. Kas just iga kuu, aga üle kuu vms, muidugi oleneb ka näonahast (vb alguses vaja themini, hiljem nö säilitamiseks harvem). Sõbranna tean, et käis kunagi ca aasta järjest igakuiselt Hjeronymuse hoolduses, aga tal oli ka akne, sai ka väga palju abi. Tuttava salongis maksab Hjeronymuse hooldus 45-50 euri, kestvust ei oska öelda. Siis olen proovinud Kelli Peeli salongis mingit mandli hooldust (natinuel vms nimega), mida ta ise ka väga kiitis. Kahjuks see kogemus ei olnud meeldiv. Läksin sinna tollal (mitu aastat tagasi) vautseriga ja kogu protseduur oli selline kiiruga tehtud ja siuh-säuh, ala et tulin sain odavamalt kallist teenust, siis poogen kui kuidagimoodi ära teen. Siinkohal ma kindlasti tahan rõhutada, et see võis olla see üks kord ja kindlasti ei tähenda, et ta halba tööd teeks ja see hooldus ei aitaks. Nägu oli ilus puhas küll, aga mitte päris see, mis Hjeronymuse tulemus oli. Tean, et paljud on tema juures selles hoolduses käies saanud palju abi (just aknega, ta ise on pikalt oma näonahaga kimpus olnud), niiet tasuks mõelda ikkagi (googlda teda ja seda hooldust) see ära proovida. Veel olen enda kunagise kosmeetiku juures käinud täis 100% naturaalsete toodetega tehtavas hoolduses (ta üks hetk hakkaski tegelema vaid täiesti puhaste toodetega, müüb ka ise neid nüüdseks), selle tulemus oli selline meh, kui aus olla (ja seda ütlen mina, kes ma suuresti tema mõjutusel hakkasin uurima oma kosmeetika ja muude hooldustoodete koostisi ja vahetasin paljud välja ja tänaseni jälgin hoolega, mida peale määrin). Eks vist on nii, et tegelikult mõjuvad kõik hooldused hästi. Ise julgeksin soovitada proovida nii seda Natinueli hooldust kui Hjeronymust. Fb-s ilutegijate grupis on ka üks naisterahvas, kes kutsub enda juurde väga põhjalikule hooldusele (ei mäleta, kes täpselt ja mis salongis, aga kui sind huvitab, siis kirjuta mulle, uurin välja), postituse all väga kiideti teda. Hooldus ise oli vist 1,5h ja maksis esimene kord 30 euri äkki? No ikka väga odav, tema juurde tahan minna. Ahjaa, veel olen palju head kuulnud Feeligold salongi kohta (kosmeetik Siret Stender). Oleks omal järjepidevust ja eelkõige raha, siis käiks ma üle kuu küll ennast ilusaks tegemas
Postitusi: 20

Postitatud: 11-12-2018 08:38


Mina olen Kelli Peeli juures käinud juba 1,5a ja ta teeb mulle enamasti mandlihooldust ning kui väga hull seis on, siis midagi muud vahelduseks. Ma usaldan teda, sest ta teab, mida ta teeb ja teab ka minu näonahka, kuidas see on erinevatele hooldustele reageerinud ja millised on olnud tulemused. Ma olen aknega võidelnud julgelt 15 aastat ja mandlihooldus hoiab mu näonaha hoolduste vahel väga korras. Pikemat pausi kui kuu pidada ei saa, siis on poorid väga täis ja nahk ootab väga jälle puhastust. Peale hooldust on nahk pehme ja terve.
X