Postitusi: 426

Ebay's müük

Postitatud: 26-09-2012 19:27

Kas kellegil on kogemusi Ebays müümisega? Olen sealt tellinud, kuid müünud veel ei ole. Arusaamatuks jääb saatmise protsess, et kui hakkan kuulutust sisestama, pean sisetsama ka millise postiga saadan, kuid valikus on mitte Eestis eksisteerivad postiviisid ja pole lahtrit, kuhu saaksin märkida muu saatmisviisi või üldse ei saa jätta märkimata seda detaili, kuna siis ei lähe kuulutus ülesse.
Postitusi: 245

Postitatud: 26-09-2012 19:47


Mina proovisin nii kaua erievaid saatmisvariante kuni kuulutus lõpuks üles läks. Aga müümine seal on päris kulukas, nii et mina loobusin sellest.
Postitusi: 6833

Postitatud: 26-09-2012 20:01


ma mõtlen, et kui seal müümine kulukas on, kuidas seal asjad siis nii odavad saavad olla
Postitusi: 439

Postitatud: 27-09-2012 01:57


Seal peaks olema variant, kus sa saad valida oma postisaatmise variandi. Kui múúd, soovitan valida 'postage to europe', sest siis maksad vaid úhest protsenti vaid úhele lehekúljele. Ára vali mitut riiki, sest enamus riikidel on oma lehekúlg nagu nt ebay.co.uk, ebay.de jne ja iga lehekúlg v6tab oma protsendi. Tean, sest juba kogesin seda. See ehk polegi teab, mis suur summa aga kui tuleb arve, siis k6ik kokku (olenemata múúgi l6ppsummast) on paras kopikas. eBay arve protent s6ltub ka l6ppsummast, millega oled n6us asja ára múúma. Vaata seda http://pages.ebay.co.uk/help/sell/fees.html Samuti soovitan oodata, kui tulevad need 0 insertion fee nádalal6pud, siis váhemalt ei pea maksma kuulutuse úlesriputamise eest tasu. Loodan, et on arusaadav jutt:)

Ma praegu vaatasin, et mina valisin 'sellers standard rate' ja International Postagi all 'flat same cost to all buyers. Sel juhul lisan kirjeldusse ka seda, et tápsema postisumma jaoks v6tku úhendust meili teel ning, kui on soov, saadan ka reg.postina.
Postitusi: 439

Postitatud: 27-09-2012 02:00


Tsiteeritud:

ma mõtlen, et kui seal müümine kulukas on, kuidas seal asjad siis nii odavad saavad olla


Mida váiksem hind, seda váiksem protsent múúgist, mida suurem hind, seda suurem protsent. Samuti eraklientidele on váhe teised reeglid, kui áriklientidele. Enamus hiinakaid (náiteks) on registreeritud áriklientidena minu teada:)
X