Armas lugeja

Tere tulemast tõelisse naistemaailma, kus räägitakse kõigest, mis meile huvi pakub - meestest ja seksist, lastest ja kodust, kortsudest ja tselluliidist, heast söögist ja hingemuredest, spordist ja moest, reisimisest ja pidudest.

Meie soov on pakkuda Sulle parimat meelelahutust ja kasulikku infot. Seetõttu on meil väga hea meel, kui Sa ütled sõna sekka teemadel, mis Sind huvitavad ja annad meilegi teada, milline on Sinu arvamus nii Buduaarist kui kõigist muudest maailma asjadest.

Registreeri ennast Buduaari ametlikuks kasutajaks ja saad küsida tasuta nõu ekspertide foorumist, kus vastavad Sinu küsimustele naistearst, eratreener, meikar, kosmeetik ja psühholoog. Kui tahad rääkida oma hingemuredest või kuulda teiste naiste arvamusi ja soovitusi, siis võid postitada oma küsimusi suhtlusfoorumisse. Saadame Sinu E-mailile huvitavaid pakkumisi, mis on mõeldud vaid Buduaari lugejatele. Korraldame Sulle igal kuul lahedaid võistlusi ja pakume väljakutseid, millest oled ehk ammu unistanud. Kuluaaris saad pidada enda päevikut lisades märkmeid ja pilte. Samuti leiad siit teiste inimeste mõtteid ja mälestusi.

Buduaar Shopping annab Sulle ülevaate firmadest ja brändidest, sooduspakkumistest ning otseloomulikult jagab sulle kõige värskemaid ilu, moe-, shoppingu- ja trendiuudiseid. Hooajakiri Buduaar Shopping ilmub enam kui 300-leheküljelise paberajakirjana, see on Eesti mahukaim trendiajakiri. Ajakiri on täis lahedat meelelahutust ja hooaja trendiinfot.

Buduaar Event korraldab erinevad üritusi ja näitab sulle fotoreportaaže ning kokkuvõtteid üritustest, eksperimentidest ja sündmustest, milles Buduaar osaleb. Ka Sinul on võimalik nendel ürituste osaleda, olgu see siis järjekordne modelliotsimiskonkurss, ekperiment või peoõhtu. Kui oled Buduaar.ee registreerunud kasutaja, siis saad kutseid ka meie üritustele.

Lahedat lugemist

Buduaar