3 ootamatut küsimust: LAURA LIISA LEOSK

8. juuli 2019
0 jagamist

Buduaar Teen lükkas käima suvereporteri otsingu, kus parimad võidavad 10 eurot honorari. Auhinna võitis Marie Tauts, kes intervjueeris instagrammer ja juutuuber Laura Liisa Leoskit. Proovi sinagi kätt!

1. Millised on sinu kui suure melomaani ja rokitšiki jaoks selle aasta 3 vingeimat muusikasündmust ning miks just need?

Minu jaoks on selle aasta kolm kõige vingemat muusikasündmust:

Lollapalooza, sest mul oli võimalus näha artiste, alates Billie Eilishist ja Lil Uzi Vertist kuni Wolfmotherini. Ehk megapalju erinevaid valikuid ja maailmakuulsaid artiste.

Metallica kontsert Tartus, sest see on täpselt minu sünnipäeval ja kuna ma olen Tartust pärit, siis ei pea majutuse pärast muretsema ning saan lihtsalt sõpradega üritust nautida ja hiljem kodus pidu jätkata. 

I Land Sound. Ütlen ausalt, ma pole sinna veel jõudnud ja kahjuks ei jõua ka sel aastal, kuid puhtalt looduse ja melu poolest tundub väga põnev kogemus. Ma suurem telkimisfänn pole, seega võimalusel võtaks sõpradega mingi bassuga majutuse ja naudiks loodust ja muusikat. 

2. Lollapoloozast rääkides, kaua võtab aega festivalikostüümide valik ning kust leida lahedaid ja erilisi ning julgeid riideid festivalile? Sinu kostüümid püüdsid kõikide pilke!
Haha tänks! :) Ma Eesti festivalide puhul pole kunagi varem tundnud, et tahaks end üles lüüa, sest Eestis vaatavad kõik sind imelikult, kui oled teistmoodi riides. Lolla festivali puhul meeldiski mulle see, et keegi mind seal ära ei tunne ja imelikult ka ei vaata.

Kuna kohvris palju ruumi polnud, siis otsustasin, et mõtlen 3 outfit'i enne festarit valmis ja pakin need kaasa, mitte ei hakka kohapeal välja mõtlema, mis selga panna. Umbes 2 nädalat enne vaatasin erinevate instagrammerite festivalipilte ja surfasin asos.com lehel  sealt on kõige lihtsam erilisi riideid tellida.

3. Millised on Looraxo kolm soovitust, mida tasuks festarile minnes kindlasti silmas pidada, et saada maksimaalselt äge elamus?
Minu kolm soovitust oleks:

- osta villiplaastrid ja kanna neid endaga alati kaasas! Me kõndisime iga päev 25 000+ sammu ja paratamatult ka kõige lemmikumate jalanõudega tekivad villid. Villiplaastrid on elupäästjad!

- mõtle enne kodus, mida tahad selga panna. Lisaks sellele, et see on ilus ja äge, peab outfit olema ka mugav. Muidu mõtled terve aeg, et pead kuskilt midagi kohendama.

- ole meelestatud heas tujus! :) Selle asemel, et keskenduda festivali halbade külgedele (pikad järjekorrad, väsinud jalad, vali muusika jne) siis mõtle, kui ainulaadne kogemus see on nii palju artiste korraga näha ja saada rutiinist välja. Iga päev ei ole festival!

Lisainfot Buduaar Teen suvereporteri projekti kohta leiad SIIT

0 jagamist

Lisa kommentaar või jaga? Loe kommentaare (3)

Kommentaar on vastuseks kasutaja kommentaarile. Esita tavalise kommentaarina.
Vajutades "Kommenteeri" nupule nõustun kasutaja- ja privaatsustingimustega

Nädala kuumad

1 ASI, MILLEST PEAKSID LOOBUMA 30 minutit enne voodisse minekut  [9]

LOE, MIS KELL sa tegelikult kohvi jooma peaksid  [7]

TEADLASED: NAISED EI TOHIKS sellele aspektile oma elust keskenduda  [4]

MAGAD ALATI VASAKUL POOL? Loe, mida see sinu kohta paljastab  [3]

3 OMADUST, mis teevad mehest hea isa  [10]

5 TAIMSET TOITU, kust vegan kaltsiumit saab  [2]

3 ASJA, MILLEST LOOBUMINE teeb sinu elu õnnelikumaks  [11]

OLED LÜHIKEST KASVU? Vaata, mida see sinu kohta öelda võib  [5]
X